O nás

Včelařství Řehákovi jako "firma" vznikla až v roce 2022. Do roku 2022 naše včelí farma fungovala jen pro vlastní potřebu a zákazníky z řad příbuzných, známých a okolí. Poptávka po našem, čistě přírodním medu, se stále zvyšovala, a tak jsme se rozhodli včelaření věnovat naplno a dopřát tak výhody kvalitního medu přímo od včelaře všem.

Včelařství Řehákovi má stanoviště v podhůří Krušných hor v příměstské částí města Litvínov Lounice. V blízkosti našeho stanoviště nejsou žádné zemědělsky ošetřované plochy. Jsou zde jen les, louky a bývalé ovocné sady. Med produkovaný našimi včelami je převážně květový smíšený a medovicový.

Jsme velmi flexibilní včelařství, které se velmi rychle přizpůsobí Vašim potřebám a požadavkům. Preferujeme především kvalitu a poctivou práci. Med a včelí produkty zpracováváme za přísných hygienických a provozních podmínek. Med i medové dobroty skladujeme v suchu, temnu a chladu a balíme především do skleněných obalů a uzavíráme víčky pouze na jedno použití. K vytáčení, pastování, plnění i skladování medu používáme pouze potravinářské přístroje a nádoby.